Par mums

SIA "AR AGRO" ir dibināta 2009. gada 23. jūlijā. Jau sākotnēji viens no uzņēmuma darbības pamatvirzieniem bija lauksaimniecības tehnikas un iekārtu rezerves daļu nodrošināšana. Šo gadu gaitā uzņēmuma darbinieki ir uzkrājuši daudzu gadu pieredzi par interesējošo un nepieciešamo sortimentu, produktu kvalitāti, piegādātājiem un cenām. Tā, kā rezerves daļu iegāde un piegādes organizēšana šobrīd galvenokārt notiek attālināti, tad likumsakarīgs solis ir interneta veikala izveide, kur preču pasūtīšana pieejama 24h režīmā

Laipni lūdzam Jūs iepirkties agro24.lv interneta veikalā, kur atradīsies plašu lauksaimniecībai un saistītajām nozarēm nepieciešamo preču sortimentu par vēl zemākām cenām!

Ienāc, izvēlies, pasūti, saņem! 

Misija:

Nodrošināt lauksaimniecības un citās nozarēs strādājošus uzņēmumus ar kvalitatīvām rezerves daļām par konkurētspējīgām cenām. Piedāvāt mūsdienīgus risinājumus, kas taupītu klientu laiku un budžetu. 

Vīzija:

Kļūt par klientu augsti novērtētu un atpazīstamu lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu tirdzniecības un lauksaimniecības pakalpojumu uzņēmumu ar augsti kvalificētu un profesionālu komandu. 

Vērtības:

Klientu uzticība, apmierinātība un ilgtermiņa attiecības;

Darbinieku profesionalitāte, neatlaidība un mērķtiecība;

Produktu kvalitāte, atpazīstamība un servisa nodrošinājums;

Attīstība produkutu pieejamības un servisa nodrošināšanā

 

newsletter
Seko mums
Maksājumibank
Piegādeomniva